מילוי פוך אווז

מילוי אווז דאון

בידוד תרמי

The North Face מחויבת לשיפור רווחת בעלי חיים ומעקב מבוקר אחר שרשרת האספקה של פלומת אווזים ונוצות. יצרנו את התקן Responsible Down Standard (RDS) כדי לעזור להבטיח שהפוך שלנו לא מגיע מבעלי חיים שהיו נתונים לפגיעה מיותרת, כמו האכלה בכפייה או מריטה בעודם חיים, וכדי לספק מערכת מעקב המאמתת את מקור הפוך המשמש את מוצרי The North Face.

התקן RDS יושק בסתיו הקרוב במוצרים נבחרים – והמטרה הסופית היא להחיל אותו על כל מוצרי הפלומה שלנו עד 2017.

למידע נוסף על המחויבות שלנו ל-RDS, בקרו בסעיף ה’חדשנות’ שלנו.

תוך שימוש בלעדי בפוך האווז האיכותי ביותר בכל המוצרים שלנו, ®The North Face בודקת כל חלקת פוך בשלושה שלבי ייצור – נפח, עמידה בלחות ויכולת חזרה לנפח המקורי לאחר דחיסה.

הכוח של מילוי פוך אווז הוא אינדיקטור לשתי תכונות חשובות: יחס חום למשקל ויכולת דחיסה – תכונות קריטיות לשמירה על חום ונוחות. כוח המילוי נמדד בהנחת פוך אווז בתוך מיכל מדורג למדידת נפח שהפוך תופס בו לאינץ’ רבוע. מוצרי ®North Face מבודדים עם פלומת אווז אקסקלוסיבית במילוי גבוה, נעים בין 550 ל-900 מילוי, מספר המייצג את הפלומה האיכותית ביותר הזמינה מסחרית.

יתרונות:

  • חום ונוחות מצוינים
  • בידוד קל משקל
  • נפח גדול ממילוי נמוך יותר (900 + 800 בלבד)
  • פוך אווז באיכות הגבוהה ביותר, בכוח מילוי גבוה

מילוי פלומת אווז 900

מילוי פלומת אווז 900 הוא האיכותי ביותר שקיים מסחרית ונכלל בתקן הזהב של הבידוד – עם יחס חום למשקל ללא תחרות, הוא ניתן לדחיסה, קל במיוחד וחם להפליא. ®The North Face משתמשת במילוי פלומת אווז בכמויות מוגבלות ביותר, בלעדית לבגדי האאוטדור וציוד האאוטדור המובילים של ®Summit Series, שבהם משקל מינימלי ומקסימום חום הם בחשיבות עליונה.

מילוי פלומת אווז 800

חום יוצא מן הכלל ליחס צפיפות-נוצה, מילוי פלומת אווז 800 בנפח ודחיסה מוגדלים ואידאליים עבור חום וביצועים מעולים.

 מילוי פלומת אווז 700

מילוי 700 מאופיין ביחס חום-משקל חזק ומספק בידוד קל משקל בטווח מגוון של טמפרטורות.

מילוי פלומת אווז 600

מילוי פלומת אווז 600 הוא חם, קל משקל ועמיד. אידיאלי לשימוש חוץ כללי ויומיומי.