מציגים את השלב הבא בטכנולוגיית
ההנעלה המתקדמת שלנו

חדשנות
דרך חזרתיות

טכנולוגיית VECTIV™ משלבת פלטת כף רגל מייצבת, סוליית אמצע קעורה וגאומטרית וסולליה חיצונית בעלת חיכוך גבוה, על מנת להפוך את האנרגיה למומנטום. הגרסה החדשה – VECTIV™ 2.0 עושה שימוש בקונספט שנבחן ונוסה בעבר, עם מאפיינים חדשים ומשופרים – כמו פלטת כף רגל מפוצלת, חומרי קצף בעלי תגובה גבוהה ומנעד נעליים רחב יותר.

הנוסחה שלנו
למהר יותר

איך אפשר לייצר את טכנולוגיית ההנעלה המתקדמת ביותר אף יותר יציבה, נוחה ואפקטיבית. ל-VECTIV™ 2.0 שלושה חידושים מרכזיים, כשכל אחד מהם נועד להבטיח ביצועים משופרים על המסלול.

פלטת כף רגל מפחמן תלת מימדי

מעוצבת מחדש כדי להבטיח הנעה ויציבות משופרים על אדמה מחוספסת, פלטת כף הרגל VECTIV™ 2.0 המתקדמת שלנו מעוצבת במבנה מפוצל – לא רק בקדמתה, אלא גם באחוריה, כדי להבטיח גם תזוזה רוחבית. הנעל VECTIV™  SUMMIT פרו גם היא מעוצבת עם כנפיים קדמיות כדי לאבטח את כף הרגל במקום.

קצף בעל תגובה תמידית

הנעליים מעוצבות בדיוק למסלולים המקומיים שלכם. לכל נעל ממשפחת VECTIV™ 2.0 סוליית אמצע קעורה שמיוצרת מקצף EVA או שילוב של קצף super ctirical יחד עם EVA. לנעלי VECTIV™ גם כן סוליית אמצע קלה ביותר, עם שילוב קצף שמאזן ומיועד לטווח הרחוק, ריפוד משופר והתנגדות גבוהה.

סולייה חיצונית וחיכוך

עשוייה מתרכובת גומי עמידה, סוליית SurfaceCTRL™ החיצונית תבטיח אחיזה מהימנה על כל המשטחים, עם זיזים זוויתיים באורך 3.5 מ”מ, לחיכוך על קרקע קשיחה. לחיכוך מיוחד על קרקעות רטובות ובוציות, לנעל ה-VECTIV™ Infinite II זיזים זויתיים באורך 5 מ”מ, שמבטיחים שמירה על מומנטום.

יציבות

פלטת כף רגל 3D VECTIV + אחיזת SurfaceCTRL™.

יעילות

סוליית אמצע בעלת התנגדות גבוהה ומבנה VECTIV קעור.

נוחות

הסופר-קצף הקליל מבטיח ריפוד שאין שני לו

יציבות

פלטת כף רגל 3D VECTIV + אחיזת SurfaceCTRL™.

יעילות

סוליית אמצע בעלת התנגדות גבוהה ומבנה VECTIV קעור.

נוחות

הסופר-קצף הקליל מבטיח ריפוד שאין שני לו